כניסה למערכת ניהול

כניסת משתמשים לאתר

המלצות

לג'ודי והצוות המקסים (8/27/2013)

את פלג המתוק שלנו הכנסנו בגיל שנה וקצת עם מעט חששות תחילה שפגו במהרה. ג'ודי המקסימה וכל הצוות - טניה, שושוי, אולגה,אירה הרעיפו חום ואהבה רבה וביטחון שהשרו שלווה ורוגע לנו ההורים וכמובן לבן שלנו שגדלוהתפתח לתפארת . אנו מאחלים לג'ודי ולכל הצוות בהצלחה רבה בפתיחת השנה החדשה שתמשיכו להקנות אהבה , ערכים טובים, ביטחון לכל הילדים המתוקים . אוהבים פלג יפית ורועי :)

 
 

ג'ודי, שושי, טניה ואולגה היקרות (7/3/2013)

שם ההורה: אפרת פלדמן

כיצד מסכמים שנתיים כל כך נפלאות? זה לא טריוויאלי שאפשרתן לגוזלים שלנו לדורותיהם חופש להתבטא ולחלום, לחשוב וליצור, להתנסות וללמוד, שהרעפתן עליהם חום ורוך, שקיבלתן אותם כמו שהם על יתרונותיהם וחסרונותיהם, שבסבלנות אין קץ חינכתם אותם מה טוב ומה רע, מה אסור ומה מותר, כיצד פותרים בעיות ואיך נחלצים ממריבה, שהתייחסתם אליהם כשווים ונתתם להם להיות מי שהם ולהרגיש כל כך אהובים, נחוצים, תורמים ומשמעותיים. שטיפחתם את האופי הייחודי של כל אחד והעליתן את תחושת הביטחון שלהם בעצמם וביכולותיהם.. זה לא טריוויאלי שהתינוקות שלי גדלו להיות חברים טובים לחבריהם לגן, רחומים ומכבדים... זה לא טריוויאלי שכל אחת מכן מכירה את הילדים שלנו לפחות כמונו בורכנו. בלב שקט הלכנו יום יום לעבודה, בטוחים שהילדים לא רק מטופלים היטב אלא באמת מאושרים ונהנים מכל רגע: בטח שושי מקריאה להם עכשיו סיפור, או אולי הם בחוג ג'ימבורי ויחזרו עם חותמת של סמיילי על היד ועוד הישג מוטורי קטן... אולי הם סתם מתרפקים על טניה או רצים אחרי טייני או משתוללים ומשתטים עם טומי וקאי.... שמור לכם לב ענק בפינה שלנו. אנחנו כבר מתגעגעים... אפרת, יניב מעיין והילי פלדמן

 
 

תודה לצוות מדהים !!! (10/31/2012)

שם ההורה: שירן סהר

כידוע לכן לא טרחתי להסתיר את חששותיי מכניסתו של איתי (הילד הראשון שלנו) לגן. לא אהסס לומר שהימים הראשונים היו מעט קשים (בשבילי בעיקר) , אך נותרו כימים ראשונים וספורים בלבד. איתי שלא היה זז מזרועותיי במשך שנה שלמה, נכנס מידי בוקר ובחיוך ללא היסוס מפנה את גבו אליי ומשתלב בצורה יוצאת דופן יחד עם כולם. אין לתאר את תחושת האושר כאמא שרואה שטוב לילד שלה. הידיעה שדואגים לו, קשובים אליו, הידיעה ששמים לב לכל צעד התפתחותי קטן כגדול, לצעדים הראשונים שלו, לנשיקות החדשות שלו, זה הבטחון שלי. 18 ילדים ועדיין זה מרגיש כי כל אחד הוא עולם ומלואו בגן. בכל בוקר בכניסתנו לגן אני נתקלת בסיטואציה מיוחדת. 18 פעוטות יושבים בריכוז נינוחים, קשובים ומרותקים... אי אפשר להסביר .. וזה כל הקסם. ג'ודי, שושי, טניה ואולגה, תודה !! תודה על מי שאתן בשביל האוצר היקר שלי.

 
 

הילדה שלי פשוט מאושרת (6/3/2012)

שם ההורה: ענבל וארז עטואר ההורים של נוי

בתנו נוי הגיעה למשפחתון בגיל שמונה חודשים בלבד, וחיש קל השתלבה והתרגלה למצב החדש.תינוקות, אף על פי שאינם מדברים, מבהירים את עמדותיהם בצורה התנהגותית, וכשראינו שהשקט הנפשי שאופייני לבתנו המתוקה נשמר, היינו רגועים. אנו יודעים שנוי חווה מדי יום רגעים שמחים ומאושרים, ביטחון, בידור ורוגע ולזה אין מחיר. ג'ודי, שושי, טניה ונוי נותנות לה באופן עקבי את כל כולן ועל כך אנו מודים להן ומאחלים להן עוד שנים של עשיית ילדים מאושרים. נתראה גם בשנה הבאה!

 
 

המשפחתון המושלם-פרק 2 (2/26/2012)

שם ההורה: אורית ואלי פרקש

אז ככה, אנחנו כאן כבר בסיבוב שני וגם הפעם יש בפינו רק שבחים. לאחר שבתנו הגדולה אריאל הייתה ב"משפחתילי" , ברור היה שגם בסיבוב השני נחזור. עברה תקופה , שמרנו על קשר (ואף קיבלנו מג'ודי סיוע נפשי עם המעבר לגן החדש ....) והודענו שבקרוב ילדה מס' 2 שבדרך תצטרף גם היא. וכך היה, כשאוריאן הייתה בת 8 חודשים הכנסנו אותה למשפחתילי. ההתחלה הייתה די חלקה כי גם היא לא יכלה לעמוד בפני הצוות המופלא ועם הזמן זה רק משתפר. בעצם נזכרנו למה בחרנו במקום זה מלכתחילה. ג'ודי , שושי, טניה ונוי המדהימות מכניסות לחיי הילדים המון שמחה אושר ואהבה ואוריאן שלנו פשוט מאושרת ללכת לשם בכל יום (זה כבר אומר הכל...) תודה , תודה , תודה לכן על הכל!!!! אוהבים הרבה , משפחת פרקש. נב. נתראה בסבב השלישי בע"ה...

 
 

מומלץ בחום (8/6/2011)

שם ההורה: רויטל קנול-אמא של שירה

הגעתי למשפחתילי אחרי חיפושים ראשוניים מבלבלים,. ילדה ראשונה, ועדין לא ידעתי מה שואלים ואיך בוחרים מקום להשאיר בו את האוצר שלך.. אבל כשהגעתי למשפחתילי הבנתי שכשזה זה אז יודעים. האוירה נעימה, רגועה, יחס אישי למרות שיש לא מעט ילדים במשפחתון, חיבוקים ונשיקות מכל הלב. ועכשיו כשאנחנו לקראת סוף השנה וצריך לחפש מקום לשנה הבאה,אני רואה כמה שזה נדיר למצוא מקום נוסף שאפשר להרגיש את הביטחון הזה. ג'ודי שושי וטניה מטפלות בילדים בהמון אהבה.. במדרגות כבר אפשר לשמוע את קבלת הפנים הנלהבת לכל ילד שמגיע. והחיוכים ששירה מחייכת אליהן אומרים הכל. נהנים מכל רגע מודים ואוהבים אתכם- שירה דייגו ורויטל

 
 

הגן המושלם! (7/18/2011)

שם ההורה: חגית אמא של הלל

אז ככה: בילדה הרביעית - אנחנו כבר ידענו בדיוק מה אנחנו מחפשים במשפחתון! זה לקח 3 שניות חטופות להבין שהגענו בדיוק למקום שרצינו. החיוך הנפלא והעניים המאירות. החום והאהבה הניכרים למרחוק בכל תנועה של ג'ודי וצוות המטפלות היקרות. המחשבה שמושקעת בכל פינה ברורה ומדוייקת. אבל חשוב מהכל זה השמחה של הקטנטנה כשהיא קמה בבוקר ומתמלאת התרגשות, שמחה וצפייה להגיע כבר למשפחתון הנפלא הזה - ועוד יותר האכזבה שעולה מפניה בשישי שבת כשהיא מבינה שאין בכוונתנו לקחת אותה למשפחתילי והיא מתרוצצת בבית אוספת את חפציה לוקחת את התיק ונעמדת ליד הדלת בקריאות דודי! דודי! דודי! דודי! וההסבר כי ג'ודי לא עובדת בשישי שבת לא מתקבל לחלוטין על דעתה! התחלנו כשהלל הייתה בת 11 חודשים וכעת היא כבר בת שנה ועשרה חודשים עם אוצר מילים עשיר ויכולת מוטרית נפלאה. שקט נפשי? הרבה יותר - זה ממש כמו להשאיר אותה במשפחה! אני יודעת שהיא מקבלת בדיוק מה שהייתה מקבלת לו אני הייתי נשארת איתה. חבל שהגענו לסוף השנה, קיוונו שג'ודי תתרחב ותפתח גנון בו הלל תוכל להישאר עוד כמה שנים (לא הרבה - רק עד י"ב...) אנחנו עדיין מייחלים לנס!
וחכו שתפגשו את שושי וטניה - זה כבר ממש לא ניתן לתאור! אין אנשים כאלה - רק באגדות, בספרים, בשירים! הן פשוט נפלאות.

 
 

הקדשה אישית. (5/8/2011)

שם ההורה: גילת אמא של גאיה דשט

לג'ודי. כבר בטלפון כשהתעניינתי לגבי הגן, הקול שלך גרם לי להרגיש שגאיה חייבת להיות אצלך ובדרך כלל אני לא טועה. צדקתי, דעתנו והערצתנו אלייך מתחזקת במשך שלושת החודשים שגאיה אצלך מיום ליום. רצינו לומר תודה על מסיבת סוף השנה, ההשקעה, הנתינה ועל הכל....אך אסכם בתודה על מי שאת!!! לשושי וטניה, אני עם ניסיון של ארבעה ילדים ומעולם לא פגשתי נשים עם אהבה ונתינה לכל ילד בגן. תודה לכן. מזלנו הוא שאנו ממשיכות גם בשנה הבאה. אוהבים אתכן, משפחת דשט.

 
 

למשפחתון הכי אוהב ברמת גן (4/8/2011)

שם ההורה: מירב מילוא אמא של עידו

עוד שעידודי היה בבטן, חשבתי על משפחתונים, כן כן, ידעתי שיש תור ארוך למשפחתונים מבוקשים.. שמעתי מפה לאוזן על המשפחתון של ג'ודי וישר אמרתי שאת בני אני אשלח לשם ללא כל ספק והיסוס, וכשהזמן הגיע ועידודי נולד, חיכיתי חודש ואמרתי יאללה... שעידו יהיה בן חצי שנה, צריך לחזור לעבודה ולרשום אותו אצל ג'ודי, ישר הגעתי למשפחתילי, ואיך שעמדתי בסלון התאהבתי!!! ג'ודי, טניה ושושי המקסימות, והאוירה שבגן... את הרוגע, החיוכים והשלווה של הילדים אני לא אשכח לעולם... אך לצערי הרב, לג'ודי לא היה מקום!!! התחננתי ולא עזר לי, חזרתי עם דמעות בעניים, תפסתי את עצמי ואמרתי מה אני עושה עכשיו?? התפשרתי ורשמתי אותו למשפחתון אחר, אך עדיין לא הייתי שלמה, האינטואיציה של לרשום אותו למשפחתילי לא עזבה אותי... ולכן, "מידי פעם" הצקתי לג'ודי עם הרבה טלפונים והודעות ומה לא!!! עד שהגיע הטלפון המיוחל וג'ודי בישרה "יש מקום"!!! את עידודי הוצאתי ישר מהמשפחתון ורשמתי אותו למשפחתילי והשאר היסטוריה....
ידעתי בליבי שהגעתי למשפחתון קסום ומיוחד
באווירה ביתית חמה ונעימה,
תמיד עם חיוך והמון נשמה, ועכשיו הייתי שלמה...
אוהבים אתכן הכי!!!!
מירב, דביר ונשיקות ענקיות מעידודי מילוא
 

 
 

המלצה חמה מכל הלב (3/24/2011)

שם ההורה: אורי נטלי ואיתיאל

אחרי הרבה חיפושים, מצאנו את משפחתילי - ג'ודי, שושי וטניה היקרות, הפעוטות השמחים והחייכנים כבשו את ליבנו כבר במבט הראשון.

היום, אחרי חצי שנה, אנחנו מאוד שמחים שבחרנו במשפחתון החם, הדואג, המפתח ומלמד.

הצוות מקצועי. יודעים בדיוק איך להתנהג בכל מצב. תמיד אפשר להתיעץ ולקבל עצות טובות. תמיד להיות רגועים שהילדים בידיים טובות שידעו להתמודד עם כל צרה שתבוא (ןלמנוע צרות מראש...).
הפעוטות מקבלים חינוך טוב! כן כן! בגיל כזה הם מסוגלים ללמוד כל כך הרבה! עוד לפני שאיתיאל אמר "אבא" ו"אימא" הוא שר שיר שלמד במשפחתון.
בכל תקופה יש "נושא" שלומדים, שרים ויוצרים. וכל חג מציינים כמיטב המסורת.

מלבד זאת, הילדים תמיד שמחים, רגועים, נקיים (אפילו אם זה כרוך במקלחת כשצריך..), עם חיתול נקי (מעולם לא היה לאיתיאל פריחה באיזור הישבן...).

הדאגה לטובת הילדים היא כנה ואמיתית. החום, החיבוקים והנשיקות מגיעים מהלב ונכנסים אל הלב של הילדים ושלנו.

הלוואי שיקימו רשת של משפחתונים, זו ברכה וזכות להשאיר את האוצר שלנו בידיים טובות שכאלה.

נשיקות לצוות היקר. אוהבים אותכם.

 
 

כל מילה נוספת מיותרת.... (3/16/2011)

שם ההורה: הילה ויניב ההורים אופק

לא צריך הרבה לומר כי באמת כל מה שנכתוב לא ימחיש באמת את החום והאהבה משושי טניה וגודי המדהימות שהילד שלנו מקבל.
הגענו לאחר המלצה חמה מאוד ולאחר ניסיון רע בגן אחר.
התמונות של הילדים מדברות בעד עצמן - כמה אושר יש בעיניים של כל ילד וילד!
אוהבים אותכן מאוד - משפחת סיטבון

 
 

מומלץ בחום (2/28/2011)

שם ההורה: לירז הראל

אנחנו הגענו למשפחתילי אחרי המלצות של שתי משפחות שונות שלא יכלו להפסיק ולשבח, היום כמעט שנה אחרי אני יודעת שהכל נכון. ג'ודי, שושי וטניה, חמות, אוהבות, מנשקות ומעניקות הרבה לכל ילד וילד. השמחה בבוקר ללכת לגן והחוסר רצון לעזוב אחה"צ כבר אומרת הכל. מעבר לכך, ההשקעה היא מהפרטים הקטנים, "יצירות האומנות" של הילדים ועד לנושאים הנלמדים מדי שבוע. לא פעם כבר קרה שאנחנו, היינו צריכים ללמוד מלירון שירים ותנועות שהיא למדה בגן, או בשמחה לגלות שישנם ספרים, וחיות שהיא כבר מכירה מקודם. המסגרת היא משפחתית ואוהבת, ואפילו גולשת עד לילדים של ג'ודי, איתם לירון פתחה קשר מיוחד. הרגשת החמימות והשמחה ניכרת עוד מהדלת, אנחנו ממליצים בחום. חבל רק שצריך לעזוב בקרוב....ליאור ולירז.

 
 

ל"משפחתילי" מליאמי (2/13/2011)

שם ההורה: אורנית

כאמא דאגנית מטבעי, ואחרי עשרה חודשים עם בני בבית, חיפשתי המון המון זמן משפחתון לבני המתוק ליאם.עברתי המון משפחתונים, כולל כאלו שנתנו לי המלצות עליהם וכל פעם חזרתי בוכה הביתה בחושבי כי עדיף להשאר בבית ולא לשלוח אותו לאחד מהם. בשיטוט באינטרנט נתקלתי באתר של משפחתילי. כבר מה "שלום" של ג'ודי בטלפון (ביננו, מי עונה היום שלום ולא הלו??) היה ברור לי שזה המקום. כשהגעתי וחקרתי אותה מינימום כאילו היא מעומדת למשרה בטחונית, קיבלתי תשובות לכל שאלותיי (והיו הרבה) והכל בחיוך קסום וברוגע. ויותר מכל - הסתכלתי על הילדים המתוקים שכל אחד מהם חייך והיה נינוח. היום, כמעט חצי שנה אחרי שליאם במשפחתון כל פעם אני מופתעת לטובה מחדש. החל מהטיפול המסור, הדאגה, העדכון התמידי אם משהו נראה לא בסדר ועד לחיבוק ולנשיקה שהוא מקבל כל בוקר כשרץ בשמחה לגן. (וזה לא פשוט בהתחשב בכך שהוא היה חולה המון ונעדר ועדיין הולך בשמחה וכייף) אין פשוט מילים על ההשקעה בפרטים הקטנים ואפילו האוכל שלפעמים גם לי בא להשאר לצהרים רק מהריח בבוקר... אני לא רוצה לחשוב אפילו על החיפוש לגן הבא - מזל שיש לי עוד שנה וחצי של שקט!! מומלץ בחום. אוהבים אתכם המוןןן אורנית, אורי וליאמי הבונבון.

 
 

אין כמוכם (7/22/2010)

שם ההורה: הדר

איתי הגיע למשפחתילי עוד לפני שהוא נולד . אני עובדת במשפחתון כמדריכת ג'ימבורי כבר כמה שנים ומהרגע שידעתי שאני בהריון שיריינתי מקום לאיתי. אנחנו גרים בגבעתיים ולמרות המרחק וזמן הנסיעה הרב שלוקח לי בבוקר זה שווה כל רגע ורגע. החום והאהבה שמוענק לילדים הרוגע והשלווה השוררים בגן הם הדברים החשובים ביותר לילדים - וזה לא דבר מובן מאליו (מנסיון מגנים אחרים). אין כמוכם צוות יקר אני אמשיך להמליץ עליכם בחום כי אתן נהדרות . אוהבים צביקה הדר מיקה ואיתי

 
 

המשפחתון המושלם (4/27/2010)

שם ההורה: אורית

כשהחלטנו לרשום את אריאל למשפחתון עברנו בכמה מקומות ובכל פעם נמלאנו דאגה. לא מצאנו ולו מקום אחד ראוי שבו נוכל להשאיר את אריאל שלנו בלב שקט וללא חשש. כולם מסביב צחקו ואמרו שבגלל שזו ילדה ראשונה אנחנו בררנים מאודו ויש לנו ציפיות גבוהות וכבר חשבנו שכדאי להתפשר... , אבל אז, ממש במקרה , הגענו ל"משפחתילי". מהרגע הראשון שהגענו וראינו את הילדים הרגועים והחייכנים וכמובן את הצוות המופלא, היה לנו ברור שמצאנו את שחיפשנו כל הזמן . לשמחתנו , לאחר שנרשמנו לגן הבנו שתחושת הבטן הראשונית שלנו הייתה מדוייקת ואף יותר מזה. אריאל הולכת לגן בשמחה , נהנית מכל רגע והכי חשוב , אנחנו שולחים אותה רגועים לחלוטין!!!! ג'ודי שושי טניה ואופק מקסימות , חמות , אוהבות וקשה שלא להתאהב בהן. המשפחתון המושלם ללא ספק, אנחנו ממליצים בחום! אוהבים :אריאל אלי ואורית פרקש

 
 

מילים לא יכולות לתאר את שהלב מרגיש (10/30/2009)

שם ההורה: ענבל שגב

הכנסתי את אלה שלי למשפחתילי בגיל 9 חודשים ומצאתי מקום שחשבתי שקיים רק בחייק המשפחה הקרובה. ג'ודי ושושי המדהימות, שהן עצמן מודל לחיקוי, מציפות את הילדים בחום ואהבה ללא תנאים וגבולות. משקיעות בהכיר את הילד ולמלא את כל מבוקשו בין אם זה לרחוץ את הילדים לפני השינה, לבשל את האוכל הכי טעים בעולם ובין אם הילד צריך חיבוק והמון נשיקות. תמיד תמיד עם חיוך על הפנים ושמחת חיים נדירה שעוברת גם לילדים. המסירות וההשקעה ניכרות גם בחינוך של הילדים לסובלנות ולערכים שתמיד מלווים בשירים וריקודים.כשילדתי את בני דניאל לא היה ספק שאין מקום יותר טוב עבורו מאשר משפחתילי ובלב שקט הפקדתי גם אותו בידים הטובות והנאמנות.אלה ודניאל ספגו המון מהאישיות הכובשת ומטוב הלב של ג'ודי ושושי ונכנסו ויצאו כל יום כשחיוך גדול על פניהם.אין אושר גדול מזה!!!!גם אני כאמא ידעתי שיש מקום שבו אמצא אוזן קשבת ועצה טובה, יצירתית וחכמה בכל תחום. תודה מכל הלב על מי שאתן ועל מה שעשיתן עבור ילדי. אוהבים, הרבה אוהבים. ענבל עידו אלה ודניאל. אשמח להרחיב ולהמליץ בחום 050-8269026

 
 

פשוט עונג עילאי 2! (9/27/2009)

שם ההורה: ניצן ומושיקו

שמחים לבשר על קיום ההבטחה מההמלצה הקודמת, עם כניסתה של ביתנו השניה, רונצ'וק,למשפחתון המושלם שלנו.גם כעת, שנתיים אחרי, שמחים לעמוד מאחורי כל מילה בהמלצה הקודמת שלנו (אתם מוזמנים לקרא למטה).בקודמת פירטנו ככל שיכולנו, עכשיו רק נוסיף, כי את רוני שלנו אנו מביאים כל בוקר לידיהן האוהבות של ג'ודי, שושי וטניה המקסימות על אף שעברנו להתגורר קצת יותר רחוק...ללא כל מחשבה או היסוס, ברור היה מהרגע הראשון שרוני תיכנס אך ורק למשפחתילי- המשפחתון המדהים שלנו (אגב, בשנה שחלפה בין בני הראשון לביתי השניה דאגנו לא לשבור את הרצץ המשפחתי והפקדנו בידיהן הנאמנות של המטפלות המקסימות שלנו את האחיינית שלי, שמאוהבת בצוות לא פחות מאיתנו- כמו גם הוריה , כמובן). אגב, חלק גדול מה"סטודנטים" השנה הם אחים קטנים של הסבב הראשון בו הינו- דבר שאומר פשוט ה-כ-ל ואין צורך להכביר במילים!!!! לרגל השנה החדשה מאחלים לכולנו עוד המון ילדים קטנים ומקסימים, שיגיעו לידיהן הנאמנות, המסורות , הטובות והאוהבות של הצוות המושלם שלנו!. אוהבים אתכם עוד ועוד, צוות יקר שלנו (וכל שאר המשפוח'ה)! מליון נשיקות וחיבוקים!!!! מושיקו, ניצן, עמיתוש האח הגדול ורוני הקטנטנה

 
 

מומלץ בחום!!! (3/17/2009)

שם ההורה: אורלי הולצר

רותם הגיעה למשפחתון של ג'ודי ושושי כשהיתה בת 5 חודשים. אנחנו במשפחתון כבר כמעט שנתיים ויש לי רק מילים טובות לספר. ג'ודי ושושי פשוט הפכו להיות ה"אמא" השנייה של רותם. קשה לתאר את כמות החום והאהבה שהיא מקבלת במשפחתון. במשך כל השנתיים האלה, לא דאגתי אפילו פעם אחת שמא לא טוב לה. השקט הפנימי שאני מרגישה כשאני בעבודה, שאני בטוחה שהילדה שלי נמצאת בידיים הכי טובות, יכול להעיד על המשפחתון. אנחנו גרים בצד השני של רמת גן, ועדיין החוסר נוחות של המרחק לא השפיעה על ההחלטה להיות במשפחתון. פשוט אין דברים כאלה! רותם אוהבת את גו'די ושושי, תמיד מדברת עליהן ורק לטובה. לשמוע מרותם מילים כמו "ג'ודה חיבוק" או "שושי אניקה" (נשיקה) מחממות את הלב. אני ממליצה בחום ומכל הלב על משפחתילי.אנחנו פשוט ברי מזל שהגענו למקום הנפלא הזה. אשמח לשוחח עם כל הורה, מוזמנים להתקשר ל 054-4660521. ג'ודי ושושי - תודה על כל ההשקעה, אוהבים מאוד מאוד – אורלי, קובי ורותם.

 
 

שקט נפשי ואושר מושלם (3/16/2008)

שם ההורה: שירה כהן

בני עילי הפך לחלק ממשפחתילי בספטמבר 2007 כשהיה בן 6.5 חודשים ומאז הוא פשוט בעננים. אי אפשר לתאר במילים את האושר על הפנים של עילי כשהוא מגיע כל בוקר למשפחתון, החום והאהבה שמורעפים עליו מרוממים, היחס האישי והטיפול המסור מחממים את הלב. בהשוואה לסיפורים שאני שומעת מחברות, אין דברים כאלה! כאמא טרייה אני מרגישה שקטה ובטוחה שהבן שלי נמצא בידיים טובות, מקצועיות ומפנקות.כיף כל פעם מחדש לראות את הדברים הקטנים שעילי לומד, את היצירות שהוא מביא הביתה (כן!! הוא כבר יוצר!!!) בקיצור, תענוג!!! אני מצפה לאח לעילי בקרוב וברור לי שאני אכניס גם אותו למשפחתילי.חשוב לציין שאנחנו גרים ברעננה ובחרתי במשפחתילי בגלל קרבה לעבודה (בחירה שהייתה חכמה ונבונה) בקיצור, ממליצה בחום!!! מוכנה גם לתת המלצה טלפונית למי שמעוניין 050-4049214 חזקו ואמצו צוות יקר! נשיקות מיובל, שירה ועילי.

 
 

פשוט עונג עילאי! (11/7/2007)

שם ההורה: ניצן שחם-סימנה

בני, עמית, הגיע לידיהן של ג'ודי , שושי ואורטל המדהימות ביולי 07, לאחר כמעט שנה בה היה צמוד לאמא בבית. זוג הורים צעירים לילד ראשון, מלאים בפחדים, חששות וחוסר חשק חיפשנו גן. היה חשוב לנו שזה יהיה מקום משפחתי וחם, מקום בו יקבל תחליף ראוי לחיבוקים-נישוקים- מעיכות וסבלנות שיש בד"כ רק לאמא/ סבתא, שלא יהיה עוד אחד מיני ילדים רבים,אלא יקבל תשומת לב מלאה, יחס חם ואוהב והשקעה מלאה. חיפשנו מקום נקי, עם אוכל ביתי וטעים, ועם גננות אינטיליגנטיות שיקדמו את בננו בכל האספקטים ומכל הבחינות. לשמחתנו הרבה, קיבלנו המלצה חמה מחברה שמעבירה חוג שבועי בגן, שאמרה שהיתה שולחת את בתה ל"משפחתילי" בעיניים עצומות. הלכנו- והתרשמנו. זו היתה אהבה ממבט ראשון. הרבה הרבה מעל ומעבר לכל צפיותינו - הבאמת גבוהות יש לציין. בתוך דירת מגורים חמה ומשפחתית, מטפלות בנות הצוות בחום ובאהבה אינסופית בכל הילדים. כל ילד זוכה להשקעה רבה, יחס אישי, פינוקים ונישוקים בכל רגע אפשרי. פעמים רבות עמיתוש חוזר מהגן עם משהו חדש שלמד, עם הפתעה להורים או יצירה שהכין, בחגים לעיתים עם מתנה קטנה, ביומולדת חזר עם מתנה עמרית, אישית ומושקעת ב-ט-י-ר-ו-ף וכך גם במסיבת הסיום של השנה הקודמת, ותמיד תמיד עם חיוך על הפנים. הבנות מתייחסות לכל אחד מהילדים כאילו הוא בנם שלהם,באהבה גדולה וללא תנאים.עמיתי תמיד גומר מהצלחת את האוכל הטעים, שמבושל בבית בחום ובאהבה, ובד"כ גם מקבל מנה שניה. המטפלות סבלניות גם לכל השטיקים והשטויות של כל הורה והורה, (דבר שכלל אינו מובן מאליו), תמיד נכונות להקשיב ולהענות לבקשות מיוחדות, ואף לתת עצה וחיוך. היריעה קצרה מלהמשיך להלל ולשבח על אף שהייתי יכולה להמשיך כך עוד ועוד. הורה שרוצה מוזמן לצלצל אלי לטלפון 0524-549224 להמלצה מורחבת או לשאלות, זה המעט שאנו יכולים לעשות בכדי להחזיר להן את הכל -כך הרבה שהן עושות עבורנו ועבור ילדינו. אין לי ספק שעם הילד הבא(בע"ה) אסכים לחזור לעבודה בטווח קצר בהרבה, שכן אני יודעת שאני אשאיר אותו בידיים מ-ד-ה-י-מ-ו-ת!!!! אוהבים אתכם, צוות יקר שלנו! מושיקו, ניצן ועמיתוש הקטן.

 
 

המלצה חמה מאד (8/14/2007)

שם ההורה: חני

ביתי רותם הגיעה לג'ודי ושושי כשהיתה בת 8 חודשים וכיום בת שנתיים. אני מרגישה שלא יכולתי לבקש ולתת לביתי היקרה טוב יותר ממה שהיא קיבלה במשפחתילי.שקט נפשי וביטחון מלא שרותם מטופלת במאה אחוז השקעה ואהבה ללא גבול.המלצה זו נכתבת בדמעות היות והפרידה מג'ודי ושושי כה קשה

 

 
 

סיום שנה 2012 ()

שם ההורה: לילך קורן

ג'ודי היקרה,
תודה רבה על שנה נפלאה.
על ההשקעה, הסבלנות והחיוך הגדול :)
איזה כיף לנו שאנחנו לא נפרדים. זכינו!
אוהבים מאוד,
לילך, דובי ואריאל

 
 

סיום שנה 2012 ()

שם ההורה: ענבל דמבו

ג'ודי,
תודה רבה!
את פשוט מדהימה, איך בתוך כל ההשקעה הענקית שלכם בסוף שנה, עוד מצאת זמן לסנן עבור כל הורה רק את התמונות המתאימות.
גם המצגת שצור הכין מאוד מושקעת וממש לא "בשביל לגמור עם זה".
הנתינה הבלתי פוסקת שלכם מאוד מרגשת.
המון תודה והמון נשיקות וחיבוקים.
נחכה בקוצר רוח לתחילת שנה הבאה.
טל, נגה וענבל.